Pagina curenta
Despre Noi > Culturism & Fitness

SITUAŢIA ANTRENORILOR SI SPORTIVILOR LEGITIMAŢI DIN CADRUL SECŢIILOR PE RAMURĂ DE SPORT

IN ANUL 2019

CULTURISM

SI FITNESS

Mihăilescu Cristian Ovidiu 1/4 Boroiu Alexandru Costin Seniori
  Roventa Florica voluntar Boroiu Remus Georgian Seniori
      Canuci Catalin Seniori
      Capbun Marius Bogdan Seniori
      Căpriceană Daniel Ionuţ Seniori
      Cenuse Iulian Andrei Seniori
      Cristea Bogdan Lucian Seniori
      Florescu Elena Irina Seniori
      Iancu Cosmin Cristian Seniori
      Lacataru Beatrice Delia Seniori
      Licurici Marius Seniori
      Lungu Adrian Iacob Seniori
      Marcoci Răzvan Florin Seniori
      Pantelin Cornel Seniori
      Pivniceru Diana Seniori
      Rapontaru Gelu Seniori
      Rovenţa Florica Seniori
      Şindelaru Răzvan Florin Seniori
      Ursachi Flavius Adrian Seniori
      Vidu Constantin Cristian Seniori
      Vlădean Gabriela Seniori
      Voicu Alexandru Marian Seniori
      Zvanca Ana Maria Seniori
      Biciu Adrian Juniori 1
      Mîndrilă Cristian Florin Juniori 1
      Scarlat Cosmin Juniori 1
      Trandafir Petruş Alexandru Juniori 1

REZULTATE OBŢINUTE

DE SPORTIVII SECŢIEI DE CULTURISM ŞI FITNESS PE ANUL 2017

I.                  CAMPIONATE     NAŢIONALE : 17

LOCUL I

1 Şindelaru Răzvan – Florin fitness seniori
2 Pivniceru Diana bikini fitness cat. 1,67 m seniori
3 Boroiu Alexandru – Costin men’s physique cat. 1,82 m seniori
4 Boroiu Remus – Georgian men’s physique cat. + 1,82 m seniori
5 Boroiu Remus – Georgian bodybuilding classic cat. + 1,80 m seniori
6 Boroiu Remus – Georgian games bodybuilding cat. +1,75 m seniori
7 Iancu Cosmin – Cristian bodybuilding classic cat. 1,71 m seniori
8 Marcoci Răzvan – Florin culturism cat. 70 kg seniori
9 Pivniceru Diana

Şindelaru Răzvan – Florin

perechi seniori

LOCUL II

1 Vlădean Gabriela bodyfitness cat. 1,78 m seniori
2 Şindelaru Răzvan – Florin games bodybuilding cat. 1,75 m seniori
3 Şindelaru Răzvan – Florin bodybuilding classic cat. 1,75 m seniori
4 Pivniceru Diana women physique cat. + 1,63 m Seniori

LOCUL III

1 Căpriceană Daniel – Ionuţ men’s physique cat. 1,73 m seniori
2 Biciu Adrian fitness seniori
3 Voicu Alexandru – Marian culturism cat. 100 kg seniori
4 Biciu Adrian cat. + 80 kg juniori I

II.                SPORTIVI   LEGITIMAŢI: 31

III.             SPORTIVI   CLASIFICAŢI: 15

MAESTRU AL SPORTULUI : 1

  1 ŞINDELARU RĂZVAN – FLORIN

CATEGORIA A I-A: 10

  1 PIVNICERU DIANA
  2 BOROIU ALEXANDRU – COSTIN
  3 BOROIU REMUS – GEORGIAN
  4 IANCU COSMIN – CRISTIAN
  5 MARCOCI RĂZVAN FLORIN
  6 VLĂDEAN GABRIELA
  7 CĂPRICEANĂ DANIEL – IONUŢ
  8 BICIU ADRIAN
  9 VOICU ALEXANDRU – MARIAN
  10 CHIRIŢĂ CRISTINA – IONELA

CATEGORIA A II-A: 4

  1 TIMOFEI ANDREEA – JAQLINE
  2 CAPBUN MARIUS – BOGDAN
  3 STĂNICĂ ALEXANDRU
  4 MÎNDRILĂ CRISTIAN – FLORIN
 

IV.            SPORTIVI LA LOTURI : 4

  1 CHIRIŢĂ CRISTINA – IONELA lotul de seniori
  2 PIVNICERU DIANA lotul de seniori
  3 ŞINDELARU RĂZVAN – FLORIN lotul de seniori
  4 MARCOCI RĂZVAN FLORIN lotul de seniori

V.               MEDALII LA COMPETIŢIILE INTERNAŢIONALE OFICIALE : 2

CAMPIONATE BALCANICE

1 Şindelaru Răzvan – Florin fitness – lucul I seniori
2 Marcoci Răzvan – Florin fitness – lucul I seniori
Top