Pagina curenta
Despre Noi > Gimnastica Aerobica

REZULTATE OBŢINUTE
DE SPORTIVII SECŢIEI DE GIMNASTICĂ AEROBICĂ PE ANUL 2017

I.                  CAMPIONATE     NAŢIONALE : 17

LOCUL I

1 Panaete Lavinia – Ioana individual seniori
2 Broţei Dorin – Marian individual seniori
3 Bogati Andreea

Barna Dacian – Nicolae

perechi seniori
4 Manta Leonard – Marian individual juniori II
5 Scupra Traiana – Victoria

Manta Leonard – Marian

perechi juniori II

LOCUL II

1 Gorgovan Bianca – Maria individual seniori
2 Barna Dacian – Nicolae individual seniori
3 Gorgovan Bianca – Maria

Broţei Dorin – Marian

perechi seniori
4 Scînteie Alexandru – Nicuşor individual juniori I
5 Calenici Ioana – Paula

Scînteie Alexandru – Nicuşor

perechi juniori I

LOCUL III

1 Săvulescu Lucian – Ştefan individual seniori
2 Jinga Maria – Lorena

Huştea Ştefan – Costin

perechi seniori
3 Darie Dragoş – Nelu individual juniori I
4 Milea Teea – Gabriela

Darie Dragoş – Nelu

perechi juniori I
5 Popa Andrei – Teodor individual juniori II
6 Frătuţu Ana – Maria

Popa Andrei – Teodor

Manta Leonard – Marian

Marin Ruxandra – Maria

Scupra Traiana – Victoria

grup juniori II
7 Petre Ariana – Elena

Colioglu Isabel

Vrâncianu – Panciu – Maria – Alessia

Huştea Raisa – Maria

Hânză Rianna – Maria

grup juniori III
 

II.                SPORTIVI   LEGITIMAŢI: 46

 

III.             SPORTIVI   CLASIFICAŢI: 35

MAESTRU AL SPORTULUI: 3

  1 BOGATI ANDREEA  
  2 BECZE MARIA – BIANCA  
  3 CIOVEIE CONSTANTINA – MĂDĂLINA  

CATEGORIA A I-A: 16

  1 BARNA DACIAN – NICOLAE  
  2 PANAETE LAVINIA – IOANA  
  3 GORGOVAN BIANCA – MARIA  
  4 BROŢEI DORIN – MARIAN  
  5 SĂVULESCU LUCIAN – ŞTEFAN  
  6 HUŞTEA ŞTEFAN – COSTIN  
  7 JINGA MARIA – LORENA  
  8 NEDELCU CRISTINA – SIMONA  
  9 SCÎNTEIE ALEXANDRU – NICUŞOR  
  10 CALENICI IOANA – PAULA  
  11 DARIE DRAGOŞ – NELU  
  12 MILEA TEEA – GABRIELA  
  13 COSTACHE EDUARD – FLORIN  
  14 RĂDUCANU VICENŢIU – ANDREI  
  15 STRĂLICIUC NICOLE – CĂTĂLINA  
  16 SOFICA IOANA – MARIA  

CATEGORIA A II-A: 5

  1 MANTA LEONARD – MARIAN  
  2 SCUPRA TRAIANA – VICTORIA  
  3 POPA ANDREI – TEODOR  
  4 FRĂTUŢU ANA – MARIA  
  5 MARIN RUXANDRA – MARIA  

CATEGORIA A III-A: 11

  1 PETRE ARIANA – ELENA  
  2 COLIOGLU ISABEL  
  3 VRÂNCIANU – PANCIU MARIA – ALESSIA  
  4 HUŞTEA RAISA – MARIA  
  5 HÂNZĂ RIANNA – MARIA  
  6 PARASCHIV REBECA – ŞTEFANIA  
  7 DOGARU MARIA – RUXANDRA  
  8 CUZDRIOREAN ALESSIA  
  9 PETRE CORINA – MARIA  
  10 OSMAN MELISA – JASMINE  
  11 NICOLAESCU SORANA – ELENA  
 

IV.            SPORTIVI LA     LOTURI:   12

  1 GORGOVAN BIANCA – MARIA lotul de seniori
  2 PANAETE LAVINIA – IOANA lotul de seniori
  3 NEDELCU CRISTINA – SIMONA lotul de seniori
  4 BOGATI ANDREEA lotul de seniori
  5 CIOVEIE CONSTANTINA – MĂDĂLINA lotul de seniori
  6 SĂVULESCU LUCIAN – ŞTEFAN lotul de seniori
  7 BARNA DACIAN – NICOLAE lotul de seniori
  8 BROŢEI DORIN – MARIAN lotul de seniori
  9 BECZE MARIA – BIANCA lotul de seniori
  10 JINGA MARIA – LORENA lotul de juniori
  11 DARIE DRAGOŞ – NELU lotul de juniori
  12 MILEA TEEA – GABRIELA lotul de juniori
 

V.               MEDALII LA COMPETIŢIILE INTERNAŢIONALE OFICIALE : 10

CAMPIONATE EUROPENE

LOCUL I

1 Panaete Lavinia – Ioana

Bogati Andreea

Barna Dacian – Nicolae

Broţei Dorin – Marian

Săvulescu Lucian – Ştefan

echipe seniori
2 Săvulescu Lucian – Ştefan

Barna Dacian – Nicolae

Bogati Andreea

Broţei Dorin – Marian

grup seniori
3 Bogati Andreea

Broţei Dorin – Marian

trio seniori
4 Jinga Maria – Lorena grup juniori

LOCUL II

1 Jinga Maria – Lorena echipe juniori

LOCUL III

1 Bogati Andreea

Barna Dacian – Nicolae

perechi seniori
2 Săvulescu Lucian – Ştefan

Panaete Lavinia – Ioana

Barna Dacian – Nicolae

trio seniori
3 Panaete Lavinia – Ioana

Gorgovan Bianca – Maria

Cioveie Constantina – Mădălina

Nedelcu Cristina – Simona

Becze Maria – Bianca

aerodance seniori

JOCURILE MONDIALE

LOCUL II

1 Broţei Dorin – Marian

Săvulescu Lucian – Ştefan

Barna Dacian – Nicolae

Bogati Andreea

grup  

LOCUL III

1 Bogati Andreea

Barna Dacian – Nicolae

perechi  
 
1 Gorgovan Bianca – Maria individual – locul IV C.E. seniori
2 Panaete Lavinia – Ioana individual – locul VI C.E. seniori
3 Jinga Maria – Lorena trio- locul IV C.E. juniori
4 Bogati Andreea

Panaete Lavinia – Ioana

Gorgovan Bianca – Maria

Cioveie Constantina – Mădălina

Becze Maria – Bianca

Nedelcu Cristina – Simona

aerodance – locul V JOCURILE MONDIALE

 

Top