Pagina curenta
Despre Noi > Gimnastica Aerobica

SITUAŢIA ANTRENORILOR SI SPORTIVILOR LEGITIMAŢI DIN CADRUL SECŢIILOR PE RAMURĂ DE SPORT

IN ANUL 2019

GIMNASTICĂ

Dulgheroiu Cristina

1/1

Calenici Ioana Paula

Juniori 1

AEROBICA

 

 

Costache Eduard Florin

Juniori 1

 

 

 

Popa Andrei Teodor

Juniori 1

 

 

 

Răducanu Vicenţiu Andrei

Juniori 1

 

 

 

Scînteie Alexandru Nicuşor

Juniori 1

 

 

 

Scupra Traiana Victoria

Juniori 1

 

 

 

Străliciuc Nicole Cătălina

Juniori 1

 

 

 

Colioglu Isabel

Juniori 2

 

 

 

Cuzdriorean Alessia

Juniori 2

 

 

 

Dogaru Maria Ruxandra

Juniori 2

 

 

 

Frătuţu Ana Maria

Juniori 2

 

 

 

Hânză Rianna Maria

Juniori 2

 

 

 

Huştea Raisa Maria

Juniori 2

 

 

 

Manta Leonard Marian

Juniori 2

 

 

 

Marin Ruxandra Maria

Juniori 2

 

 

 

Vrâncianu-Panciu Maria Alessia

Juniori 2

 

 

 

Petre Ariana Elena

 Juniori 3

 

 

 

Alexandru Denisa Marina

 Juniori 3

 

 

 

Baltariu Stefania Alina

Juniori 3

 

 

 

Preda Irina Ioana

Copii

 

 

 

Petre Ingrid

Copii

 

Fumea Maria

1/2

Bogati Andreea

Seniori

 

 

 

Barna Dacian Nicolae

Seniori

 

 

 

Broţei Dorin Marian

Seniori

 

 

 

Huştea Ştefan Costin

Seniori

 

 

 

Milea Teea Gabriela

Seniori

 

 

 

Bocser Gabriel

Seniori

 

 

 

Cioveie Constantina Mădălina

Seniori

 

 

 

Nedelcu Cristina Simona

Seniori

 

 

 

Becze Maria Bianca

Seniori

 

Spînu Cristiana

1/2

Darie Dragoş Nelu

Juniori 1

 

 

 

Paraschiv Rebeca Ştefania

Juniori 1

 

 

 

Nicolaescu Sorana Elena

Juniori 2

 

 

 

Bica Maria Irina

Copii

 

 

 

Chiosea Anastasia

Copii

 

 

 

Marga Bogdan Cristian

Copii

 

 

 

Mihuta Andra Mihaela

Copii

 

 

 

Oltean Mara

Copii

 

 

 

Lungu Bianca

Copii

 

 

 

Barbieru Ingrid Katrina – leg noua

Copii

REZULTATE OBŢINUTE
DE SPORTIVII SECŢIEI DE GIMNASTICĂ AEROBICĂ PE ANUL 2017

I.                  CAMPIONATE     NAŢIONALE : 17

LOCUL I

1 Panaete Lavinia – Ioana individual seniori
2 Broţei Dorin – Marian individual seniori
3 Bogati Andreea

 

Barna Dacian – Nicolae

perechi seniori
4 Manta Leonard – Marian individual juniori II
5 Scupra Traiana – Victoria

 

Manta Leonard – Marian

perechi juniori II

LOCUL II

1 Gorgovan Bianca – Maria individual seniori
2 Barna Dacian – Nicolae individual seniori
3 Gorgovan Bianca – Maria

 

Broţei Dorin – Marian

perechi seniori
4 Scînteie Alexandru – Nicuşor individual juniori I
5 Calenici Ioana – Paula

 

Scînteie Alexandru – Nicuşor

perechi juniori I

LOCUL III

1 Săvulescu Lucian – Ştefan individual seniori
2 Jinga Maria – Lorena

 

Huştea Ştefan – Costin

perechi seniori
3 Darie Dragoş – Nelu individual juniori I
4 Milea Teea – Gabriela

 

Darie Dragoş – Nelu

perechi juniori I
5 Popa Andrei – Teodor individual juniori II
6 Frătuţu Ana – Maria

 

Popa Andrei – Teodor

Manta Leonard – Marian

Marin Ruxandra – Maria

Scupra Traiana – Victoria

grup juniori II
7 Petre Ariana – Elena

 

Colioglu Isabel

Vrâncianu – Panciu – Maria – Alessia

Huştea Raisa – Maria

Hânză Rianna – Maria

grup juniori III
 

II.                SPORTIVI   LEGITIMAŢI: 46

 

III.             SPORTIVI   CLASIFICAŢI: 35

MAESTRU AL SPORTULUI: 3

  1 BOGATI ANDREEA  
  2 BECZE MARIA – BIANCA  
  3 CIOVEIE CONSTANTINA – MĂDĂLINA  

CATEGORIA A I-A: 16

  1 BARNA DACIAN – NICOLAE  
  2 PANAETE LAVINIA – IOANA  
  3 GORGOVAN BIANCA – MARIA  
  4 BROŢEI DORIN – MARIAN  
  5 SĂVULESCU LUCIAN – ŞTEFAN  
  6 HUŞTEA ŞTEFAN – COSTIN  
  7 JINGA MARIA – LORENA  
  8 NEDELCU CRISTINA – SIMONA  
  9 SCÎNTEIE ALEXANDRU – NICUŞOR  
  10 CALENICI IOANA – PAULA  
  11 DARIE DRAGOŞ – NELU  
  12 MILEA TEEA – GABRIELA  
  13 COSTACHE EDUARD – FLORIN  
  14 RĂDUCANU VICENŢIU – ANDREI  
  15 STRĂLICIUC NICOLE – CĂTĂLINA  
  16 SOFICA IOANA – MARIA  

CATEGORIA A II-A: 5

  1 MANTA LEONARD – MARIAN  
  2 SCUPRA TRAIANA – VICTORIA  
  3 POPA ANDREI – TEODOR  
  4 FRĂTUŢU ANA – MARIA  
  5 MARIN RUXANDRA – MARIA  

CATEGORIA A III-A: 11

  1 PETRE ARIANA – ELENA  
  2 COLIOGLU ISABEL  
  3 VRÂNCIANU – PANCIU MARIA – ALESSIA  
  4 HUŞTEA RAISA – MARIA  
  5 HÂNZĂ RIANNA – MARIA  
  6 PARASCHIV REBECA – ŞTEFANIA  
  7 DOGARU MARIA – RUXANDRA  
  8 CUZDRIOREAN ALESSIA  
  9 PETRE CORINA – MARIA  
  10 OSMAN MELISA – JASMINE  
  11 NICOLAESCU SORANA – ELENA  
 

IV.            SPORTIVI LA     LOTURI:   12

  1 GORGOVAN BIANCA – MARIA lotul de seniori
  2 PANAETE LAVINIA – IOANA lotul de seniori
  3 NEDELCU CRISTINA – SIMONA lotul de seniori
  4 BOGATI ANDREEA lotul de seniori
  5 CIOVEIE CONSTANTINA – MĂDĂLINA lotul de seniori
  6 SĂVULESCU LUCIAN – ŞTEFAN lotul de seniori
  7 BARNA DACIAN – NICOLAE lotul de seniori
  8 BROŢEI DORIN – MARIAN lotul de seniori
  9 BECZE MARIA – BIANCA lotul de seniori
  10 JINGA MARIA – LORENA lotul de juniori
  11 DARIE DRAGOŞ – NELU lotul de juniori
  12 MILEA TEEA – GABRIELA lotul de juniori
 

V.               MEDALII LA COMPETIŢIILE INTERNAŢIONALE OFICIALE : 10

CAMPIONATE EUROPENE

LOCUL I

1 Panaete Lavinia – Ioana

 

Bogati Andreea

Barna Dacian – Nicolae

Broţei Dorin – Marian

Săvulescu Lucian – Ştefan

echipe seniori
2 Săvulescu Lucian – Ştefan

 

Barna Dacian – Nicolae

Bogati Andreea

Broţei Dorin – Marian

grup seniori
3 Bogati Andreea

 

Broţei Dorin – Marian

trio seniori
4 Jinga Maria – Lorena grup juniori

LOCUL II

1 Jinga Maria – Lorena echipe juniori

LOCUL III

1 Bogati Andreea

 

Barna Dacian – Nicolae

perechi seniori
2 Săvulescu Lucian – Ştefan

 

Panaete Lavinia – Ioana

Barna Dacian – Nicolae

trio seniori
3 Panaete Lavinia – Ioana

 

Gorgovan Bianca – Maria

Cioveie Constantina – Mădălina

Nedelcu Cristina – Simona

Becze Maria – Bianca

aerodance seniori

JOCURILE MONDIALE

LOCUL II

1 Broţei Dorin – Marian

 

Săvulescu Lucian – Ştefan

Barna Dacian – Nicolae

Bogati Andreea

grup  

LOCUL III

1 Bogati Andreea

 

Barna Dacian – Nicolae

perechi  
 
1 Gorgovan Bianca – Maria individual – locul IV C.E. seniori
2 Panaete Lavinia – Ioana individual – locul VI C.E. seniori
3 Jinga Maria – Lorena trio- locul IV C.E. juniori
4 Bogati Andreea

 

Panaete Lavinia – Ioana

Gorgovan Bianca – Maria

Cioveie Constantina – Mădălina

Becze Maria – Bianca

Nedelcu Cristina – Simona

aerodance – locul V JOCURILE MONDIALE

 

Top