Pagina curenta
Despre Noi > Haltere

REZULTATE OBŢINUTE

DE SPORTIVII SECŢIEI DE HALTERE PE ANUL 2017

 

CAMPIONATE   NAŢIONALE : 73

LOCUL I

1 Dumitrache Mariana – Georgiana categ. 75 kg / smuls seniori
2 Dumitrache Mariana – Georgiana categ. 75 kg / aruncat seniori
3 Dumitrache Mariana – Georgiana categ. 75 kg / total seniori
4 Bejenariu – Carp Florin – Cătălin categ. 85 kg /smuls seniori
5 Bejenariu – Carp Florin – Cătălin categ. 85 kg /aruncat seniori
6 Bejenariu – Carp Florin – Cătălin categ. 85 kg /total seniori
7 Dumitrache Mariana – Georgiana categ. 75 kg / smuls tineret
8 Dumitrache Mariana – Georgiana categ. 75 kg / aruncat tineret
9 Dumitrache Mariana – Georgiana categ. 75 kg / total tineret
10 Bejenariu – Carp Florin – Cătălin categ. 94 kg /smuls tineret
11 Bejenariu – Carp Florin – Cătălin categ. 94 kg /aruncat tineret
12 Bejenariu – Carp Florin – Cătălin categ. 94 kg /total tineret
13 Dumitrescu Bianca – Daniela categ. 48 kg / smuls juniori I
14 Mihai Laura – Maria categ. +90 kg /smuls juniori I
15 Mihai Laura – Maria categ. +90 kg /aruncat juniori I
16 Mihai Laura – Maria categ. +90 kg /total juniori I
17 Dumitrescu Bianca – Daniela categ. 48 kg / smuls juniori II
18 Dumitrescu Bianca – Daniela categ. 48 kg / aruncat juniori II
19 Dumitrescu Bianca – Daniela categ. 48 kg / total juniori II
20 Arsu Ionuţ – Cristian categ. 69 kg / aruncat juniori II
21 Morar Ştefania – Liliana categ. 40 kg / aruncat cadeţi
22 Morar Ştefania – Liliana categ. 40 kg / total cadeţi

LOCUL II

1 Roşu Adrian categ. + 105 kg /aruncat seniori
2 Mocanu Iulia – Maria categ. + 90 kg /smuls tineret
3 Mocanu Iulia – Maria categ. + 90 kg /aruncat tineret
4 Mocanu Iulia – Maria categ. + 90 kg /total tineret
5 Dumitrescu Bianca – Daniela categ. 48 kg / aruncat tineret
6 Dumitrescu Bianca – Daniela categ. 48 kg / aruncat juniori I
7 Dumitrescu Bianca – Daniela categ. 48 kg / total juniori I
8 Paliciuc Constantin – Alexandru categ. + 105 kg /smuls juniori I
9 Paliciuc Constantin – Alexandru categ. + 105 kg /total juniori I
10 Paliciuc Constantin – Alexandru categ. 94 kg /smuls juniori II
11 Paliciuc Constantin – Alexandru categ. 94 kg /aruncat juniori II
12 Morar Ştefania – Liliana categ. 40 kg / smuls cadeţi
13 Mihai Laura – Maria categ. + 75 kg /smuls cadeţi
14 Mihai Laura – Maria categ. + 75 kg /aruncat cadeţi
15 Mihai Laura – Maria categ. + 75 kg /total cadeţi
16 Mărgăritescu Albert – Valentin categ. 85 kg /smuls cadeţi
17 Mărgăritescu Albert – Valentin categ. 85 kg /aruncat cadeţi
18 Mărgăritescu Albert – Valentin categ. 85 kg /total cadeţi
18 Morar Ionuţ – Marius categ. 40 kg / smuls Cadeţi
20 Morar Ionuţ – Marius categ. 40 kg / total Cadeţi
21 Ion Ştefania categ. 36 kg / smuls juniori III
22 Ion Ştefania categ. 36 kg / aruncat juniori III
23 Ion Ştefania categ. 36 kg / total juniori III

LOCUL III

1 Olteanu Florin – Alin categ. 85 kg / smuls seniori
2 Olteanu Florin – Alin categ. 85 kg / aruncat seniori
3 Olteanu Florin – Alin categ. 85 kg / total seniori
4 Mihai Laura – Maria categ. 90 kg /smuls seniori
5 Mihai Laura – Maria categ. 90 kg /aruncat seniori
6 Mihai Laura – Maria categ. 90 kg /total seniori
7 Mocanu Iulia – Maria categ. + 90 kg /smuls seniori
8 Mocanu Iulia – Maria categ. + 90 kg /aruncat Seniori
9 Mocanu Iulia – Maria categ. + 90 kg /total seniori
11 Roşu Adrian categ. + 105 kg /smuls seniori
12 Roşu Adrian categ. + 105 kg /total seniori
13 Mihai Laura – Maria categ. +90 kg /smuls tineret
14 Mihai Laura – Maria categ. +90 kg /aruncat tineret
15 Mihai Laura – Maria categ. +90 kg /total tineret
16 Paliciuc Constantin – Alexandru categ. + 105 kg /aruncat juniori I
17 Arsu Ionuţ – Cristian categ. 69 kg / total juniori II
18 Sava Cosmin categ. 77 kg/smuls juniori II
19 Dumbravă Marian – Andrei categ. 77 kg/smuls cadeţi
20 Dumbravă Marian – Andrei categ. 77 kg/aruncat cadeţi
21 Dumbravă Marian – Andrei categ. 77 kg/total cadeţi
22 Morar Ionuţ – Marius categ. 32 kg / smuls cadeţi
23 Morar Ionuţ – Marius – categ. 32 kg / aruncat juniori III
24 Morar Ionuţ – Marius categ. 32 kg / total juniori III
25 Pîndaru Marian – Daniel categ. 36 kg / smuls juniori III
26 Pîndaru Marian – Daniel categ. 36 kg / aruncat juniori III
27 Pîndaru Marian – Daniel categ. 36 kg / total juniori III
 

II.               SPORTIVI   LEGITIMAŢI: 33

 

SPORTIVI CLASIFICAŢI: 24

MAESTRU   AL SPORTULUI: 3

  1 ROŞU ADRIAN
  2 BEJENARIU – CARP FLORIN – CĂTĂLIN
  3 DUMITRACHE MARIANA – GEORGIANA

CATEGORIA A I-A: 9

  1 DUMITRESCU BIANCA – DANIELA
  2 OLTEANU FLORIN – ALIN
  3 MOCANU IULIA – MARIA
  4 DUMITRAŞCU MARIANA
  5 MIHAI LAURA – MARIA
  6 PALICIUC CONSTANTIN – ALEXANDRU
  7 ARSU IONUŢ – CRISTIAN
  8 MORAR ŞTEFANIA – LILIANA
  9 MORAR IONUŢ – MARIUS

CATEGORIA A II-A: 4

  1 SAVA COSMIN
  2 MĂRGĂRITESCU ALBERT – VALENTIN
  3 DUMBRAVĂ MARIA – ANDREI
  4 HAGIMIHALE CĂTĂLIN – ŞTEFAN

CATEGORIA A III-A: 8

  1 ION ŞTEFANIA
  2 MATEI VLĂDUŢ – MIHAI
  3 PÎNDARU MARIAN – DANIEL
  4 TĂTARU DARIUS – ŞTEFAN
  5 SALI ERCAN
  6 ICHIM DAVID – FLORIN
  7 BOJAN BALTĂ – MARIAN
  8 STANCA MIHĂIŢĂ – FABIAN
 

III.               SPORTIVI LA     LOTURI: 3

  1 DUMITRACHE MARIANA – GEORGIANA lotul de tineret
  2 BEJENARIU – CARP FLORIN – CĂTĂLIN lotul de tineret
  3 DUMITRESCU BIANCA – DANIELA  
 

IV.              MEDALII LA COMPETIŢIILE INTERNAŢIONALE OFICIALE : 3

CAMPIONATE EUROPENE

1 Dumitrescu Bianca – Daniela categ. 48 kg / aruncat – locul I juniori II
2 Dumitrescu Bianca – Daniela categ. 48 kg / total – locul I juniori II
3 Dumitrescu Bianca – Daniela categ. 48 kg / smuls – locul II juniori II
 
 
1 Dumitrache Mariana – Georgiana categ. 69 kg / aruncat – locul V C.E. tineret
2 Dumitrache Mariana – Georgiana categ. 69 kg / smuls – locul VI C.E. tineret
3 Dumitrache Mariana – Georgiana categ. 69 kg / total – locul VI C.E. tineret
4 Bejenariu – Carp Florin – Cătălin   C.E. tineret

 

Top