Pagina curenta
Despre Noi > Navomodelism

SITUAŢIA ANTRENORILOR SI SPORTIVILOR LEGITIMAŢI DIN CADRUL SECŢIILOR PE RAMURĂ DE SPORT

IN ANUL 2019

NAVOMODELISM Petrica Vasile 1/2 Andrei Romeu Seniori
      Costiniuc Corneliu Seniori
      Eremia  Sterian Gabriel Seniori
      Gîrleanu Daniel Alexandru Seniori
      Gîrleanu Eugen Alexandru Seniori
      Ludoşanu Iuliu Marian Seniori
      Marinescu Ion Seniori
      Marinescu Ştefania Seniori
      Neagu Florian Seniori
      Petrică Radu Teodor Seniori
      Sariu Eugen Seniori
      Eremia Radu Paul Juniori

REZULTATE OBŢINUTE

DE SPORTIVII SECŢIEI DE NAVOMODELISM PE ANUL 2017

I.                  CAMPIONATE     NAŢIONALE : 14

LOCUL I

1 Andrei Romeu machete C4A seniori
2 Costiniuc Corneliu machete C4D seniori
3 Marinescu Ion

Marinescu Ştefania

Ludoşanu Iuliu – Marian

echipe machete C1 seniori

LOCUL II

1 Neagu Florian machete C4A seniori
2 Gîrleanu Daniel Alexandru machete C7A seniori
3 Andrei Romeu

Sariu Eugen

Eremia Sterian – Gabriel

echipe machete C3 seniori
4 Andrei Romeu

Costiniuc Corneliu

Neagu Florian

echipe machete C4 seniori

LOCUL III

1 Costiniuc Corneliu machete C2 seniori
2 Neagu Florian machete C4A seniori
3 Gîrleanu Eugen – Alexandru machete C7A seniori
4 Costiniuc Corneliu machete C7B seniori
5 Costiniuc Corneliu

Sariu Eugen

echipe machete C2 seniori
6 Costiniuc Corneliu

Gîrleanu Daniel Alexandru

Gîrleanu Eugen – Alexandru

echipe machete C7 seniori
7 Eremia Radu – Paul machete C3A juniori

II.                SPORTIVI   LEGITIMAŢI: 20

III.             SPORTIVI   CLASIFICAŢI: 16

MAESTRU EMERIT AL   SPORTULUI: 2

  1 ANDREI ROMEU
  2 COSTINIUC CORNELIU

MAESTRU AL   SPORTULUI: 1

  1 MARINESCU ION

CATEGORIA A I-A: 7

  1 NEAGU FLORIAN
  2 MARINESCU ŞTEFANIA
  3 LUDOŞANU IULIU – MARIAN
  4 GÎRLEANU DANIEL ALEXANDRU
  5 GÎRLEANU EUGEN – ALEXANDRU
  6 SARIU EUGEN
  7 EREMIA STERIAN – GABRIEL

CATEGORIA A II-A: 6

  1 EREMIA RADU – PAUL
  2 PETRICĂ RADU – TEODOR
  3 LĂMURIANU VASILICĂ – ION
  4 CHIRICĂ PAUL – EDUARD
  5 OLTEANU IONEL
  6 ENESCU DANIEL

IV.            SPORTIVI LA LOTURI : 2

  1 ANDREI ROMEU lotul de seniori
  2 COSTINIUC CORNELIU lotul de seniori

V.               MEDALII LA COMPETITIILE INTERNATIONALE OFICIALE : 6

1 Andrei Romeu machete C4A – locul I C.E. seniori
2 Costiniuc Corneliu machete C4D – locul II C.E. seniori
3 Andrei Romeu machete C3A – locul III C.E. seniori
Top