Tenis de masă

 

Antrenori/Instructori/Sportivi/Coregrafi
Tenis de masa CS Farul Constanta

 

Filimon Viorel – gradul Antrenor Maestru
Sebe Elena – gradul Antrenor Senior
Sebe Anamaria – gradul Antrenor

 

 

Sportivi CS FARUL Constanta legitimati la Loturile Nationale

 

Sebe Anamaria – lotul Seniori
Mitrofan Luciana Camelia – lotul Tineret și juniori 1
Uritu Alexandra Denisa – lotul Tineret și juniori 1

 

 

REZULTATE SPORTIVE ÎN ANUL 2021

 

TENIS DE MASA Campionate Naționale LOC I = 1
    LOC II = 4
  Campionate Europene LOC I = 2
    LOC II = 1
  Campionate Balcanice LOC I = 2
    LOC III = 2
  Cupa României LOC III = 2

 

REZULTATE SPORTIVE ÎN ANUL 2020

 

TENIS DE MASA Campionate Naționale LOC II = 2
    LOC III = 2
  Cupa României LOC III = 1

 

SITUAŢIA ANTRENORILOR SI SPORTIVILOR LEGITIMAŢI DIN CADRUL SECŢIILOR PE RAMURĂ DE SPORT IN ANUL 2019

 

TENIS DE MASA Filimon Viorel 1/2 Simion Bogdan Gabriel Seniori
  Sebe Elena voluntar Sebe Ana Maria Seniori
  Sebe Ana Maria voluntar Urszuly Timea Enikö Seniori
      Zaharia Alina Georgiana Seniori
      Ciocicu (Hirici) Cristina Alina Seniori
      Urîtu Alexandra Denisa Juniori 1
      Mitrofan Luciana Camelia Juniori 1
      Sincan Irina Ioana Juniori 1
      Caragea Claudia Ştefania Juniori 1
      Chiriacova Alexandra Juniori 2
      Amzu Andrei Alexandru Juniori 2
      Manu Daniel Alexandru Juniori 2
      Culpedin Emir Geaner Juniori 2
      Bogdan Eden Matei Juniori 2
      Zaharia Elena Adriana Juniori 2
      Dumitrescu Adrian Juniori 3
      Perhaiţă Radu Andrei Juniori 3
      Băncianu Alessia Ioana Juniori 3
      Dragomir Denisa Alexia Juniori 3
      Macovei Alexandru Cristian Copii
      Farcas Razvan Copii
      Munteanu Benedict Copii
      Caracostea Adelina Copii
      Serban Rares Laurentiu Copii

Rezultate proba scrisa concurs post antrenori

Rezultate proba scrisa concurs post antrenori

Rezultate selecție dosare concurs Antrenori

DESCHIDE PDF

Tenis de Masă – Situația Antrenorilor și Sportivilor

SITUAȚIA ANTRENORILOR ȘI SPORTIVILOR LEGITIMAȚI DIN CADRUL SECȚIILOR PE RAMURĂ DE SPORTÎN ANUL 2019 TENIS DE MASĂ Filimon Viorel 1/2 Simion Bogdan Gabriel Seniori Sebe Elena voluntar Sebe Ana Maria Seniori Sebe Ana Maria voluntar Urszuly Timea Enikö Seniori Zaharia Alina Georgiana Seniori Ciocicu (Hirici) Cristina Alina Seniori Urîtu Alexandra Denisa Juniori 1 Mitrofan Luciana […]