22
iun.

Atletism – Cupa Municipiului București

Rezultate frumoase la Cupa Municipiului București! ATLETISM

În perioada 20-21 iunie, atleții noștri au concurat la Cupa Municipiului București și s-au întors acasă cu medalii și recorduri personale doborâte!

Scarlatescu Alecsandra (U18): Locul 2 la 400m (Record Personal) și Locul 2 la 200m.
Purcarea Adelina (U16): Locul 3 la Triplusalt.
Iftene Luca (U16): Locul 4 la Săritura în lungime (Record Personal).
Zidaru Kevin și Mihoc George și-au îmbunătățit și ei recordurile personale!

Felicitări tuturor sportivilor și antrenorilor pentru muncă și ambiție!